[CNW:Counter]Krmivo

Naše nabídka kompletních krmných směsí nabízí jednoduchost a flexibilitu, tak abyste krmili své koně individuálně s ohledem na jejich zdravotní stav a požadovanou výkonnost. Je úplně jedno jaké výkony od svých koní vyžadujete.

Můžeme Vás ubezpečit, že vyrábíme krmivo s optimální živinovou úrovní na podkladě nejnovějších výzkumů s přesnou hladinou energie dle individuálních potřeb koní.


Naše krmivo se vyznačuje

 • vysokým obsahem sójového oleje s optimální úrovní esenciálních vyšších mastných kyselin, které jsou pomalu absorbovány
 • vysoce stravitelnou strukturální vlákninou – zdrojem pomalu uvolňující se energie
 • mikronizovanými surovinami, které zabezpečují bezkonkurenční využitelnost živin
 • obsahem vločkované sóji, která zabezpečuje dostatečný přísun dobře využitelného proteinu
 • optimálně vybalancovaný komplex minerálů a vitamínů plně pokrývající denní potřebu
 • působí na soustředěnost koně při spolupráci s jezdcem


 • No.1 Mix
  Condition Mix
  Mare and Foal Mix
  Race Mix
  Hi Fibre Cubes
  Competition Mix


  No.1 Mix

  Mix, který splňuje živinové požadavky pro všechny koně ve fázi lehké a střední zátěže. Zajišťuje pomalé uvolňování energie ze stravitelné vlákniny pro zlepšení vitality, kombinované s lehce dostupnou energií z tepelně upravených cereálií. Obsahuje úplnou škálu minerálů a vitamínů pro zlepšení zdraví koně.

  Stravitelná energie (MJ/kg)
  Vláknina %
  Tuk %
  N-látky %
  11,30
  15,40
  4,30
  10,25

  - vysoký obsah stravitelné vlákniny pomáhá snížit možnost přehřátí a zajišťuje pomalé uvolňování nezbytných živin

  - obsahuje travní moučku a sojové slupky, přírodní zdroje vlákniny a energie

  - tepelně upravené cereálie pomáhají trávení a zlepšují funkci střeva

  - vyvážené krmivo zlepšující díky přidaným minerálům a vitamínům zdraví a kondici


  Složení:
  (25-10%) mikronizovaný ječmen, sójové slupky (vyráběné z GM soji), travní moučka, oves, (do 10%) ovesné otruby, melasa, kukuřičné vločky, GM plnotučné sojové vločky, řepné řízky, sójový olej, vojtěška, obrušovaný oves, vitamíny a minerály.

  Condition Mix

  Středně energetické krmivo. Speciální krmivo s vysokým obsahem živin pro koně, kteří jsou ve špatné kondici nebo se zotavují. Ideální pro drezurní a parkurové koně, kteří se potřebují dostat do kondice. Condition Mix obsahuje suroviny jako sóju, kukuřici, hrách a ječmen. 14,5 % N-látek zajišťuje kvalitní vývoj svalstva a tkání. Sójový olej zajišťuje esenciální mastné kyseliny potřebné pro dosažení optimálního zdraví.

  Stravitelná energie (MJ/kg)
  Vláknina %
  Tuk %
  N-látky %
  12,00
  8,40
  6,40
  14,50

  - tepelně upravená sója zajišťuje optimální kondici

  - vysoký obsah tuku s přidáním sójového oleje napomáhá dobré tělesné kondici a srsti

  - sójové slupky a travní moučka zajišťují vysoce stravitelnou vlákninu podporující žvýkání a optimalizují vnitřní prostředí střeva


  Složení:
  (40-25%) mikronizovaný ječmen, (do 10%) travní moučka, melasa, hrachové vločky, kukuřičné vločky, sójové slupky (vyráběné z GM soji), hipro soja (vyráběná z GM soji), tepelně upravené pšeničné vločky, GM plnotučné sojové vločky, pšeničné otruby, mikronizované řepné vločky, sójový olej, semena slunečnice černé, lněné semínko, řepné řízky, vitamíny a minerály.

  Mare and Foal Mix

  Vysoce chutné a energetické krmivo, které je určeno pro všechna chovná plemena, jak pro březí a kojící klisny, tak pro plemenné hřebce. Mare and Foal mix je také vhodný pro hříbata od odstavu až do 2 let. Dále je vhodný pro koně, kteří mají problém s příjmem potravy, obsahuje oves a kukuřici. Sója a hrách jsou kvalitním zdrojem proteinu a aminokyselin, což je důležité pro poslední 3 měsíce březosti a také vitality během období laktace. Vláknina je dostupná ze sójových slupek, které zajišťují vysoce stravitelnou vlákninu k dosažení optimální funkce střev.

  Stravitelná energie (MJ/kg)
  Vláknina %
  Tuk %
  N-látky %
  14,30
  8,60
  6,50
  15,00

  - kvalitní protein důležitý pro kojící klisny a správný vývoj plodu

  - vysoký obsah energie pro chovné klisny a plemenné hřebce

  - vysoký obsah živin, vitamínů a minerálů


  Složení:
  (25-10%) mikronizovaný ječmen, obrušovaný oves, melasa, (do 10%) GM plnotučné sojové vločky, travní moučka, kukuřičné vločky, sojové slupky (vyráběné z GM soji), hipro soja (vyráběná z GM soji), pšeničné otruby, hrachové vločky, mikronizované řepné vločky, lněné semínko, sojový olej, řepné řízky, vitamíny a minerály.

  Race Mix

  Vysoce energetické krmivo, které bylo vytvořeno pro koně s vysokou krátkodobou zátěží a požadavkem na vysoký výkon. Krmivo bylo vytvořeno dle posledních vědeckých výzkumů tak, aby splnilo veškeré požadavky na výkon a přísun živin. Mix obsahuje obrušovaný oves, nahý oves obsahuje o 30 % více energie než klasický a tak zajišťuje neustálý přísun energie, který je potřebný pro sprintery a klusáky. Sójové slupky zajišťují pomalé uvolňování energie, jsou ideální pro závodní koně na dlouhé tratě. Přidáním sójového oleje je nejen zabezpečena dobrá tělesná kondice a srst, ale jedná se i o výborný zdroj pomalého uvolňování energie.

  Stravitelná energie (MJ/kg)
  Vláknina %
  Tuk %
  N-látky %
  13,90
  9,40
  6,20
  13,00

  - velmi chutné a lehce stravitelné krmivo pro koně s potřebou vysokého příjmu krmiva

  - vysoký obsah energie z tepelně upravených cereálií a obrušovaného ovsa

  - vitalita je zajištěna vysoce stravitelnou vlákninou a přidáním sójového oleje

  - celá škála všech esenciálních vitamínů a minerálů jako doplněk krmiva zajišťující výkon


  Složení:
  (40-25%) mikronizovaný ječmen, (25-10%) sojové slupky (vyráběné z GM soji), mikonizovaný nahý oves, obrušovaný oves, (do 10%) melasa, hrachové vločky, GM plnotučné sojové vločky, vojtěška, kukuřičné vločky, řepné řízky, sojový olej, vitaminy a minerály.

  Hi Fibre Cubes

  Kompletní, ale nízko energetické krmivo s malým obsahem cukru pro žravé koně nebo pro koně s nadváhou a dále pro ty, kteří jsou náchylní ke zchvácení kopyt, neprůchodnosti střev, kolice nebo pro ty, kteří se obtížně kontrolují na krmivu s vyšší energií. Ideální pro udržení kondice nebo při lehké zátěži. Může být podáváno společně s dalším krmivem AgramM.

  Stravitelná energie (MJ/kg)
  Vláknina %
  Tuk %
  N-látky %
  10,30
  19,00
  4,10
  10,50

  - vysoký obsah vlákniny spolu s vysoce stravitelnou vlákninou zajišťují přirozený krmný systém a pomalé uvolňování energie

  - nízký obsah cukru - ideální pro žravé koně a pro ty, kteří jsou náchylní nebo v ohrožení ke zchvácení kopyt

  - vyvážené krmivo s vysokým obsahem minerálů a vitamínů, snižuje potřebu přidání dalších doplňků


  Složení:
  (přes 40%) ovesné otruby, (40-25%) pšeničné otruby, (25-10%) sojové slupky (vyráběné z GM soji), (do 10%) rýžové otruby, melasa, travní moučka, L-lysin, vitamíny a minerály.

  Competition Mix

  Středně energetické krmivo určené pro soutěže. Krmivo je ideální pro všechny koně, kteří závodí. Jedná se o vyvážené krmivo, které obsahuje dobrou úroveň energie vhodnou pro všechny disciplíny, stejně jako plnotučná sója zajišťuje dobrou tělesnou kondici pro koně, kteří ji ztrácejí díky zvýšené námaze. Kvalitní protein a aminokyseliny zajišťují vývoj svalů a napomáhají obnově poškozených tkání.

  Stravitelná energie (MJ/kg)
  Vláknina %
  Tuk %
  N-látky %
  13,30
  12,80
  5,20
  12,75

  - sója zajišťuje dobrý zdroj N-látek pro dobrou tělesnou kondici a vývoj svalů

  - celá škála všech esenciálních vitamínů a minerálů jako doplněk krmiva zajišťující vysoký výkon

  Složení:
  (25-10%) mikronizovaný ječmen, sojové slupky (vyráběné z GM soji), obrušovaný oves, (do 10%) hrachové vločky, melasa, GM plnotučné sojové vločky, travní moučka, vojtěška, ovesné otruby, kukuřičné vločky, mikronizované řepné vločky, řepné řízky, sojový olej, vitamíny a minerály.